تعمیرات جرثقیل در محل

به اطلاع کلیه علاقه مندان میرسانیم: مجموعه ایران گرانبر اقدام به گرد آوری یک گروه مجرب از تعمیرکاران با سابقه نموده است که از این پس کلیه خدمات تعمیر و نگهداری در محل استقرار دستگاه،با مدیریت واحد امکان پذیر خواهد بود.

از انجا که اغلب، هزینه حمل و جابجایی ماشین الات سنگین، به لحاظ زمان و کرایه حمل برای کارفرما سنگین است، پرسنل سیار با کلیه تخصص های مورد نیاز آماده اند که موارد معیوب و مستحلک را در اسرع وقت مورد بازسازی و تعمیرات قرار دهند.

در چند ماه اخیر گروه تعمیرات سیار این افتخار را داشته که چند پروژه را با موفقیت به اتمام برساند. از موارد تعمیرات و بازسازی های انجام شده در محل عبارت است از

جرثقیل ۲۵ تن کارگاهی تادانو: تعمیر گیربکس اتوماتیک حرکت، باز سازی سیستم کنترل و سیم کشی، تعویض لوازم و سرویس جک های پایه.

جرثقیل ۱۸۰ تن دماگ: با تعمیر جک های زیر بوم اصلی.

جرثقیل ۸۰ تن کاتو: تعمیر و باز سازی کامل دکل خم شده و تقویت کامل از محل شکستگی. تعویض شافت جک تلسکوپ و صاف کردن سیلندر و تعویض لوازم جک های تلسکوپ.

جرثقیل ۵۵ تن تادانو: تعمیر جک های تلسکوپ و رفع روغن ریزی و سرویس کامل کشویی های دکل. تعمیر سیستم کنترل و پی ال سی و چکاپ کامل سنسور ها و اصلاح مانیتورینگ چارت. تعمیر گیربکس حرکت و تنظیم چنجر باد و روغن لیور دنده. بازدید و سرکشی کل ماشین طبق چک لیست سالیانه و صدور گواهی تایید سلامت فنی و ایمنی رسمی (صدور سرتیفیکیت).

چند پروژه نیز در حال انجام است که بعد از اتمام کار و اخذ رضایت نامه از کارفرما اطلاع رسانی خواهد شد.

لازم به توضیح است که: در کلیه موارد تعمیراتی گزارش کاملی از روند کار و صورت کامل قطعات تعویض یا تعمیری،توسط سرپرست واحد تعمیرات ایران گرانبر مکتوب شده و بعد از تایید سوپروایزر یا مسئول ماشین الات، در اختیار کارفرما و یک نسخه نیز در این مجموعه بایگانی خواهد شد.

مطالب مرتبط

یک دیدگاه در “تعمیرات جرثقیل در محل

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *